V čem jsou matrace jiné?

Pokud hledáte praktickou a pohodlnou cestovní matraci pro vaše dítě, jste na správném místě. Naše samonafukovací matrace je ideální pro cestování, kempování nebo pro přespání u babičky a dědečka.

Jednou z hlavních výhod této matrace je její MALÉ CESTOVNÍ BALENÍ. Matraci lze sbalit do malého balíčku, který se vejde i do sebemenšího batůžku. Navíc, váží stejně jako pytlík mouky, takže ji můžete snadno přenášet kamkoliv a mít ji tak stále po ruce.

Připravit matraci ke spaní je velmi snadné. MATRACE SE RYCHLE A JEDNODUŠE NAFOUKNE a vytvoří tak pohodlné lůžko ke spaní nebo hrací lenošku. Pro cestování nebo uskladnění ji můžete vyfouknout a nezabere tak moc místa.

Navíc, JEJÍ TVRDOST MŮŽETE SAMI NASTAVIT. Díky nafukovací technologii a regulaci pomocí ventilu, můžete regulovat, jak moc vzduchu do matrace pustíte a tedy, jak moc bude matrace tvrdá. To znamená, že vaše dítě vždy bude spát na matraci s ideální tvrdostí, která mu bude vyhovovat.

Další výhodou této matrace je, že TEPELNĚ IZOLUJE. Díky kombinaci několika materiálů, vnitřní pěny a vzduchu uvnitř matrace, skvěle izoluje. I když se zdá být v porovnání s jinými matracemi tenká, při spaní na ní zima od země rozhodně není.

PRAKTICKÁ A ODOLNÁ matrace je téměř nezničitelná. Přežije cestování i velké dětské řádění. Pro prodloužení její životnosti, můžete zakoupit k matraci také sundavací návlek. Ten matraci nejen chrání, ale také ji můžete doladit do jakékoliv podoby a barevnosti a sladit s jakýmkoliv dětským pokojíčkem.

Každá matrace je po vyrobení 24 hodin testována, abychom vám mohli garantovat její kvalitu a bezpečnost. Takže pokud hledáte pohodlnou a praktickou cestovní matraci pro vaše dítě, naše samonafukovací matrace je tou správnou volbou

  •  

 

Zpět do obchodu