hajííí pro malé cestovatele

Díky vlastní zkušenosti vím, že šetřit místem na cestách s dětma jde, ale musí k tomu být ta správná výbava. Díky našim dětem jsme také hledali způsob, jak vyřešit jejich cíl sbalit si na výlet půlku pokojíčku a naši snahu formou "puzzle" vše do auta nacpat. Když k tomu přičtete většího psa, který zabere téměř celý kufr auta, tak s prostorem to opravdu moc valné nebylo. I na cestách jsme chtěli našim dětem dopřát maximální pohodli v postýlce - pro jejich zdravý spánek a klid našich večerů. 

Nic vyhovujícího v této kombinaci jsme ale na trhu nenašli. Jen běžné pěnové matrace, které šli leda tak přidělat na střechu. Nechali jsme si ji proto vyrobit na míru. Na spaní pohodlnou, ale po sbalení v pidi rozměrech. Postupem času a používáním, tedy testováním na vlastních dětech :), jsme zjistili, že nám maximálně vyhovuje její skladnost, praktičnost a komfort, které dítě díky ní má. 

Věřím, že nás rodičů, bojujících na cestách s prostorem, je více, proto jsem založila značku hayee, pod kterou si matrace můžete zakoupit.